Bez kategorii

Czego szukają użytkownicy Blixa? – zestawienie tygodniowe [4-11.02.2018]

Podziel się wiedzą o nawykach zakupowych Polaków w gronie swoich kontaktów!

Kolejnym aspektem, który może pomóc sieciom handlowym, planować publikowane gazetki reklamowe oraz asortyment na półkach, jest zestawienie słów kluczowych, najczęściej wpisywanych przez użytkowników Blixa w wyszukiwarce aplikacji.

Przedstawiamy zestawienie produktów, których użytkownicy Blixa najchętniej szukali w najpopularniejszych i najbardziej angażujących gazetkach reklamowych ubiegłego tygodnia (zestawienie dostępne jest tutaj).

CZEGO SZUKALI UŻYTKOWNICY W NAJPOPULARNIEJSZYCH GAZETKACH?

Najczęściej poszukiwanym produktem w najpopularniejszych gazetkach minionego tygodnia okazały się: mleko, kawa oraz buty. Wbrew pozorom i Tłustemu Czwartkowi, jaki obchodziliśmy, fraza “pączki” nie była aż tak popularna. Jednocześnie, o fakcie, że najczęściej “po pączki” użytkownicy zaglądali do gazetki Biedronki, wpłynęła bardzo atrakcyjna cena tego produktu w sieci oraz wysoka dostępność sklepów w całej Polsce.

CZEGO SZUKALI UŻYTKOWNICY W NAJBARDZIEJ ANGAŻUJĄCYCH GAZETKACH?

Z kolei, w najbardziej angażujących gazetkach, w minionym tygodniu, użytkownicy Blixa szukali przede wszystkim mleka i kurtek. Jeśli chodzi o wspomniane już pączki, zaglądali “po nie” przede wszystkim do gazetki Lewiatana.

Jak widać, produkty spożywcze, na co dzień używane w polskich domach, są wciąż najchętniej poszukiwane w aplikacji Blix. Jednak elementy garderoby również ciekawią użytkowników. Wpływ na taki stan rzeczy mogą mieć warunki atmosferyczne oraz trwające wyprzedaże. W obu przypadkach, użytkownicy korzystający z wyszukiwarki w Blixie, robią to przede wszystkim z potrzeby znalezienia najbardziej atrakcyjnej ceny produktu.

Jeśli interesują Cię zestawienia produktów, jakich poszukują w gazetkach reklamowych użytkownicy najpopularniejszej w Polsce aplikacji agregującej oferty sieci handlowych, subskrybuj nasz newsletter. Na bieżąco będziemy Cię informować o kolejnych zestawieniach, jakie opublikujemy.

Już w poniedziałek, przedstawimy zestawienie najpopularniejszych i najbardziej angażujących gazetek w tym tygodniu, na które wpłynęły zachowania użytkowników aplikacji Blix.

Podziel się wiedzą o nawykach zakupowych Polaków w gronie swoich kontaktów!

Potrzebujesz więcej informacji
lub danych na temat swojej marki? 
Zapisz się do newslettera

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *