Bez kategorii

Czego szukają użytkownicy Blixa? – zestawienie tygodniowe [12-18.02.2018]

Podziel się wiedzą o nawykach zakupowych Polaków w gronie swoich kontaktów!

Podobnie, jak w zeszły piątek, przedstawiamy zestawienie produktów, których użytkownicy Blixa najchętniej szukali w najpopularniejszych i najbardziej angażujących gazetkach reklamowych ubiegłego tygodnia (zestawienie dostępne jest tutaj).

Zaprezentowane słowa kluczowe wskazują produkty wpisywane przez użytkowników do wyszukiwarki znajdującej się w aplikacji Blix, po których trafili do konkretnych gazetek reklamowych. Jeżeli dla którejś z publikacji nie zostały podane słowa kluczowe, oznacza to, że przeglądano je nie w poszukiwaniu konkretnego asortymentu, ale z powodu ogólnego zainteresowania ofertą danej sieci.

CZEGO SZUKALI UŻYTKOWNICY W NAJPOPULARNIEJSZYCH GAZETKACH?

Najczęściej poszukiwanym produktem w najpopularniejszych gazetkach minionego tygodnia były pieluchy. Generalnie dało się zauważyć spore zainteresowanie asortymentem dla dzieci – poza pieluchami, użytkownicy Blixa wpisywali również często takie słowa kluczowe, jak Dada (marka pieluch w Biedronce), Gerber (posiłki w słoiczkach i soki marki Nestle) czy Nan (mleko następne marki Nestle). Poza tym, zainteresowaniem największej ilości osób cieszyły się też: sprzęt kuchenny (blender), tekstylia (poduszka, pościel), buty oraz chemia gospodarcza (Ariel).

CZEGO SZUKALI UŻYTKOWNICY W NAJBARDZIEJ ANGAŻUJĄCYCH GAZETKACH?

Z kolei, w najbardziej angażujących gazetkach, w minionym tygodniu, użytkownicy Blixa szukali przede wszystkim: pojemników, wyciskarek, wkładów i filtrów, po które najczęściej zaglądali do gazetki Kauflandu, a także umywalek, farb, odkurzaczy, wiertarek i płytek, po które trafiali do gazetki Obi. Jak widać, sezon remontowy zaczyna się na dobre, a moda na dbanie o swoje zdrowie trwa nieprzerwanie od początku roku.

Jeśli interesują Cię zestawienia produktów, jakich poszukują w gazetkach reklamowych użytkownicy najpopularniejszej w Polsce aplikacji agregującej oferty sieci handlowych, subskrybuj nasz newsletter. Na bieżąco będziemy Cię informować o kolejnych zestawieniach, jakie opublikujemy na naszym blogu.

Już w poniedziałek, przedstawimy kolejne zestawienie najpopularniejszych i najbardziej angażujących gazetek w tym tygodniu, na które wpłynęły zachowania użytkowników aplikacji Blix.

Podziel się wiedzą o nawykach zakupowych Polaków w gronie swoich kontaktów!

Potrzebujesz więcej informacji
lub danych na temat swojej marki? 
Zapisz się do newslettera

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *