Czego szukają użytkownicy Blixa? – zestawienie tygodniowe [12-18.02.2018]

Podobnie, jak w zeszły piątek, przedstawiamy zestawienie produktów, których użytkownicy Blixa najchętniej szukali w najpopularniejszych i najbardziej angażujących gazetkach reklamowych ubiegłego tygodnia (zestawienie dostępne jest tutaj).

Zaprezentowane słowa kluczowe wskazują produkty wpisywane przez użytkowników do wyszukiwarki znajdującej się w aplikacji Blix, po których trafili do konkretnych gazetek reklamowych. Jeżeli dla którejś z publikacji nie zostały podane słowa kluczowe, oznacza to, że przeglądano je nie w poszukiwaniu konkretnego asortymentu, ale z powodu ogólnego zainteresowania ofertą danej sieci.

CZEGO SZUKALI UŻYTKOWNICY W NAJPOPULARNIEJSZYCH GAZETKACH?

Najczęściej poszukiwanym produktem w najpopularniejszych gazetkach minionego tygodnia były pieluchy. Generalnie dało się zauważyć spore zainteresowanie asortymentem dla dzieci – poza pieluchami, użytkownicy Blixa wpisywali również często takie słowa kluczowe, jak Dada (marka pieluch w Biedronce), Gerber (posiłki w słoiczkach i soki marki Nestle) czy Nan (mleko następne marki Nestle). Poza tym, zainteresowaniem największej ilości osób cieszyły się też: sprzęt kuchenny (blender), tekstylia (poduszka, pościel), buty oraz chemia gospodarcza (Ariel).

CZEGO SZUKALI UŻYTKOWNICY W NAJBARDZIEJ ANGAŻUJĄCYCH GAZETKACH?

Z kolei, w najbardziej angażujących gazetkach, w minionym tygodniu, użytkownicy Blixa szukali przede wszystkim: pojemników, wyciskarek, wkładów i filtrów, po które najczęściej zaglądali do gazetki Kauflandu, a także umywalek, farb, odkurzaczy, wiertarek i płytek, po które trafiali do gazetki Obi. Jak widać, sezon remontowy zaczyna się na dobre, a moda na dbanie o swoje zdrowie trwa nieprzerwanie od początku roku.

Jeśli interesują Cię zestawienia produktów, jakich poszukują w gazetkach reklamowych użytkownicy najpopularniejszej w Polsce aplikacji agregującej oferty sieci handlowych, subskrybuj nasz newsletter. Na bieżąco będziemy Cię informować o kolejnych zestawieniach, jakie opublikujemy na naszym blogu.

Już w poniedziałek, przedstawimy kolejne zestawienie najpopularniejszych i najbardziej angażujących gazetek w tym tygodniu, na które wpłynęły zachowania użytkowników aplikacji Blix.

Potrzebujesz więcej informacji
lub danych na temat swojej marki? 
Zapisz się do newslettera

Oświadczam, że podane przeze mnie powyżej dane osobowe przekazuję...czytaj dalej.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *