Bez kategorii

Czego szukają użytkownicy Blixa? – zestawienie tygodniowe [5-11.03.2018]

Podziel się wiedzą o nawykach zakupowych Polaków w gronie swoich kontaktów!

Użytkownicy Blixa w poszukiwaniu produktów w najpopularniejszych i najbardziej angażujących gazetkach reklamowych w minionym tygodniu – których zestawienie publikowaliśmy we wtorek – byli wręcz jednomyślni.

CZEGO SZUKALI UŻYTKOWNICY W NAJPOPULARNIEJSZYCH GAZETKACH?

Ty razem to pieluchy okazały się najczęściej poszukiwanym produktem w ofertach reklamowych sieci handlowych. Użytkownicy Blixa chętnie poszukiwali przede wszystkim asortymentu dla najmłodszych.

CZEGO SZUKALI UŻYTKOWNICY W NAJBARDZIEJ ANGAŻUJĄCYCH GAZETKACH?

Najczęściej poszukiwanym produktem w najbardziej angażujących gazetkach ubiegłego tygodnia również były pieluchy. Poza tym, zauważyć można duże zainteresowanie różnego rodzaju asortymentem do domu.

Jeśli interesują Cię zestawienia produktów, jakich poszukują w gazetkach reklamowych użytkownicy najpopularniejszej w Polsce aplikacji agregującej oferty sieci handlowych, subskrybuj nasz newsletter oraz powiadomienia. Na bieżąco będziemy Cię informować o kolejnych zestawieniach, jakie opublikujemy na naszym blogu.

W przyszły wtorek przedstawimy kolejne zestawienie najpopularniejszych i najbardziej angażujących gazetek mobilnych. Przypominamy, że od tego tygodnia nasze publikacje ukazują się w zmienionym harmonogramie (we wtorki, w środy i w czwartki).

Podziel się wiedzą o nawykach zakupowych Polaków w gronie swoich kontaktów!

Potrzebujesz więcej informacji
lub danych na temat swojej marki? 
Zapisz się do newslettera

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *