Bez kategorii

Czego szukają użytkownicy Blixa? – zestawienie tygodniowe [04-10.06.2018]

Podziel się wiedzą o nawykach zakupowych Polaków w gronie swoich kontaktów!

Jedną z najbardziej docenianych przez użytkowników Blixa funkcji, jest prosta w obsłudze wyszukiwarka wbudowana w aplikację. Dzięki niej, w szybki sposób można dotrzeć do informacji, w których sieciach handlowych znajduje się poszukiwany produkt oraz porównać ceny, jeśli stanowi to kryterium wyboru danej oferty. W dzisiejszym raporcie, bazując na zestawieniach najpopularniejszych i najbardziej angażujących gazetek reklamowych zeszłego tygodnia, przedstawiamy, czego i gdzie Polacy najczęściej poszukiwali. Zapraszamy do lektury, która może Państwu pomóc w organizowaniu asortymentu i planowaniu przestrzeni gazetek reklamowych.

CZEGO SZUKALI UŻYTKOWNICY W NAJPOPULARNIEJSZYCH GAZETKACH?

CZEGO SZUKALI UŻYTKOWNICY W NAJBARDZIEJ ANGAŻUJĄCYCH GAZETKACH?

Tym razem użytkownicy Blixa najchętniej poszukiwali takich produktów, jak: namiot, wentylator, klapki, leżak, grill i pieluchy. Wpisywane frazy ewidentnie pokazują, że Polacy przygotowują się do lata i urlopów. To również świetna podpowiedź dla specjalistów odpowiadających za planowanie gazetek reklamowych i zarządzanie asortymentem w sklepach.

Jeśli interesują Cię zestawienia produktów, jakich poszukują w gazetkach reklamowych użytkownicy najpopularniejszej w Polsce aplikacji agregującej oferty sieci handlowych, subskrybuj nasz newsletter oraz powiadomienia. Na bieżąco będziemy Cię informować o kolejnych zestawieniach, jakie opublikujemy na naszym blogu.

W przyszłym tygodniu przedstawimy kolejne zestawienie najpopularniejszych i najbardziej angażujących gazetek mobilnych, demografię użytkowników Blixa i statystki dotyczące najpopularniejszych słów kluczowych.

Podziel się wiedzą o nawykach zakupowych Polaków w gronie swoich kontaktów!

Potrzebujesz więcej informacji
lub danych na temat swojej marki? 
Zapisz się do newslettera