Blix

Ponad 1 000 000 aktywnych użytkowników Blixa miesięcznie!

Podziel się wiedzą o nawykach zakupowych Polaków w gronie swoich kontaktów!

Niezmiernie miło nam poinformować, że ilość miesięcznie aktywnych użytkowników Blixa – najpopularniejszej w Polsce aplikacji agregującej gazetki reklamowe – przekroczyła okrągły 1 000 000. Fakt, że naszą pracę doceniło tak wiele osób, które każdego dnia korzystają z rozwijanego przez nas mobilnego produktu, jest dla nas największą nagrodą.

Blix to prosta w obsłudze, darmowa aplikacja mobilna skierowana do użytkowników w różnym wieku, którzy chcą mieć w jednym miejscu szybki dostęp do gazetek najpopularniejszych sieci handlowych. Możliwość tworzenia listy ulubionych marek i listy zakupów, wbudowana wyszukiwarka produktów i brandów, powiadomienia o nowościach – to najważniejsze funkcje, które doceniane są przez osoby na co dzień korzystające z Blixa.

Blix to również doskonały przykład aplikacji mobilnej, efektywnie wykorzystującej przestrzeń reklamową. Dzięki wielu dostępnych formatom – AdInsert, AdNative, AdDisplay, AdVideo oraz Super Skin – sieci handlowe oraz marki mogą promować się na ekranach ponad 1 000 000 konsumentów.

Serdecznie dziękujemy naszym Klientom, Partnerom Biznesowym i Użytkownikom za zaufanie, którym darzą nas każdego dnia. Mamy nadzieję, że przed nami jeszcze niejedna, owocna współpraca.

Podziel się wiedzą o nawykach zakupowych Polaków w gronie swoich kontaktów!

Potrzebujesz więcej informacji
lub danych na temat swojej marki? 
Zapisz się do newslettera