Ranking sieci handlowych

Ranking sieci handlowych: DYSKONTY [raport]

Podziel się wiedzą o nawykach zakupowych Polaków w gronie swoich kontaktów!

Rozpoczynamy nowy cykl, w którym będziemy prezentowali rankingi sieci handlowych. W pierwszej kolejności na tapet bierzemy najpopularniejsze na polskim rynku dyskonty.  Zapraszamy do krótkiej lektury.

Przeprowadzane przez nas rankingi będą bazowały na popularności gazetek reklamowych w aplikacji Blix, z której korzysta już ponad 1 000 000 osób w całej Polsce. O tym, na którym miejscu znalazła się dana sieć handlowa, decyduje udział procentowy wyświetleń danej gazetki w Blixie w badanym (tygodniowym) okresie w ogólnej liczbie wyświetleń wszystkich gazetek prezentowanych w tym czasie w aplikacji.

Zaprezentowany ranking dyskontów dotyczy drugiego tygodnia października 2018 (8-14.10.2018).

Na podium najpopularniejszych dyskontów uplasowały się sieci: Lidl, Biedronka oraz Netto. To właśnie gazetki reklamowe publikowane przez te sklepy były w ubiegłym tygodniu najczęściej i najchętniej przeglądane przez użytkowników Blixa.

Jeśli interesują Państwa raporty, jakie zamieszczamy na blogu, zachęcamy do subskrybowania naszego newslettera oraz powiadomień. Na bieżąco będziemy Państwa informować o tym, co opublikujemy na blogu.

Jeśli są Państwo zainteresowani przeprowadzeniem kampanii w Blixie dla swojej marki, zapraszamy do wypełnienia formularza na końcu wpisu 📝, by nasz Dział Handlowy mógł się z Państwem skontaktować .

Mogą Państwo również skontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem mailowym 📧 reklamadlahandlu@blix.pl lub telefonicznie 📞  +48 530 559 774. 

Poniżej prezentujemy okładki gazetek wymienionych w rankingu.

 

Podziel się wiedzą o nawykach zakupowych Polaków w gronie swoich kontaktów!

Potrzebujesz więcej informacji
lub danych na temat swojej marki? 
Zapisz się do newslettera